מופע סגנונות תקשורת

מפגש קצבי מלא הומור, מלמד ומעורר לתקשורת איכותית בינאישית גיבוש וחיבור בין ממשקים בארגון

מופע סגנונות תקשורת הנו מפגש מצחיק וקולח,אשר בעזרת הכנה מוקדמת הוא מותאם ספציפית עם דוגמאות מהארגון שלכם, תורם לחיבור וגיבוש בין ממשקים, מסיר מחסומים ומעודד קבלה האחד את האחר, אבל הוא הרבה יותר מזה - הוא מצליח להעביר לכל אחד מהנוכחים את התובנה הכי חשובה על עצמו ועל הסביבה - את ה"רשיון" לקבלה עצמית, להיות פשוט כמו שאנחנו וכן את המפתחות לתקשורת שמקדמת תוצאות.

(אם בזוגיות נעסוק אז בעזרת הכנה מוקדמת של 20 שנות נישואין, ועוד 25 שנים בארגונים, הוא יותאם ספציפית עם דוגמאות מהחיים של כולנו..)

על מנת שהמפגש יהיה בעל ערך אמיתי  בחרתי ליצור מופע קצבי המשלב סטנדאפ, קטעי מוזיקה משחק ואלתור, המאפשר לכל משתתף לאבחן את סגנון התקשורת האישי שלו וללמוד כיצד להפיק את המרב מכל אינטראקציה, עסקית, ארגונית בין ממשקים או בינאישית. יחד נלמד את הבנת מאפייניו של האדם העומד מולנו, היכולת לזהות מה ייגע ללבו, היכן קצרה סבלנותו ומה יקנה את עולמו, במטרה ליצור שיתוף פעולה מועיל יותר תוך צמצום השיפוטיות המעכבת.

הגיטרה והשירים מטבלים את המפגש ברגש ובחן.

במפגש יחולקו לכל משתתף כרטיסיות זיהוי סגנון תקשורת עצמי ושל הסובבים, מעין משחק שיעשה בו שימוש כיפי ומלמד בחזרה לשגרה בעבודה ואפילו בבית. אם תעדיפו את זה דיגיטלי, אפליקציית "המזהה", תאפשר לתכנים להישאר טריים בתודעה ולהתנגן אצל כל אחד גם שבועות אחרי המפגש.


משך המפגש – שעה עד שעה וחצי, מתאים לקהל מ 30 ועד 250.

צרכים - מערכת הגברה, מקרן + מסך, ישיבת תאטרון


פידבקים 

לקוחות מספרים - וידאו

  • "סחפת אנשים, גרמת להם לצאת עם מוטיבציה וחיוך גדול! מדובר ב'סיפתאח' מצויין לפעילות שלנו לעובדי הנה'ר, שכמעט ולא יוצאים להדרכות. תודה!!!" סיגל שטיין - מדור מיומנויות עסקיות בנק הפועלים.
  • "השתתפתי בהרצאת סגנונות ונדלקתי על אופן ההנחיה, היה פשוט מצחיק. אני למדתי המון!" אילן זריהן - מנכ'ל ובעלים מיי ביזנס.
  • "תודה רבה על הרצאה מרתקת. התגובות של כל המשתתפים היו נפלאות - כולם נהנו וגם למדו.." עידית פדן - מנכ'לית אופקים.
  • "קשה לרתק אותי והרצאות מונוטוניות ונטולות חוש הומור מוציאות ממני אנחות קולניות שמשמעותן אחת היא. אהבתי את השטף הקולח, ההתנסחות הצינית והשנונה... רותקתי קשובה וצייתנית. כבר במשפט הפתיחה לימדת אותנו שכדי לראות את כל התמונה צריך לצאת מהמסגרת. " אורנה שושי - מנחה בכירה, חלי ממן.

יצירת קשר

050-8855343 - איציק

052-3532244 - הדר - מנהלת קשרי לקוחות

office@itziklevi.co.il

הלולב 4 צור משה
ת.ד. 795 42810

!-- Scripts -->